Názov TU : Miniturnaj v Žiari nad hronom

Počet tímov : 3 (FK Pohronie,Horná Nitra (PD), FC Nitra)

Zostava :Paťo Lučaník, Marek Hromádka ,Paťo Suchý, Maťko Hrmo, Martin Petro, Tobiáš Legíň,Filip Arvay ,Dominik Mihálik, Riško Wágner, Urban Stajník,Šimon Hric,Samko Ríz,Manuel Červienka,Šimon Gubka,Šimon Pažout,Adam Hlaváč,

FK Pohronie FC Nitra 3:2
FK Pohronie Horná Nitra 4:6
FK Pohronie FC Nitra 4:6
  Skóre a body 14:18 / 3 B
Strelci gólov : Legíň 3 ,Ríz 2, Petro 2, Stajník 2  ,Wágner 1 ,Suchý 1, Mihálik 1, Červienka 1,Hlaváč 1

Komentár: V sobotu 15.11.2014 sme využili možno posledné dobré počasie na hranie vonku a pozvali sme FC Nitra a Baník Horná Nitra k nám na umelú trávu. Hralo sa súbežne na dvoch ihriskách 1x20 minút dve kolá teda každé mužstvo odohralo 4 zápasy. Okrem možno úvodnych minút prvých zápasov keď sa chalani pomalšie rozbiehali sme odohrali veľmi kvalitné zápasy. Chalani ukázali ďalší posún vo svojej hre. Kombinačný futbal v spojení s výbornou prácou 1:1 plus výborna hra nohou brankára hlavne Paťa Lučaníka. Vyzdvihol by som  ćhalanov Paťa Lučaníka, Paťa Suchého, Martina Petra,neunavného bojovníka Riška, Tobiho Legíňa či Maťka Hrmu ale aj Filipa Arvaya ( posledný dvaja veľký progres za posledné týždne ) ktorí na svojom ihrisku neprehrali zápas.
Máme za sebou ďalšiu kvalitnú konfrontáciu ktorá nám ukazála nové veci na ktorých budeme tvrdo pracovať v tréningu. Za zmienku ešte stojí poklona a veľká pochvala aký progres sme spravili za dva mesiacia zo strany trénera Baníka Handlová ktorí prednedávnom  porazili Žilinu. Baníku sme boli veľmi  vyrovnaným súperom ak nie aj lepší v niektorých častiach hry hlavne smerom do ofenzívy.

Tréneri: Michal Košuda ,Erik Mihálik